Um Ihr Suchergebnis zu verfeinern, nutzen Sie die Erweiterte Suche!
Sie sind hier: Startseite » gebraucht

Buch links Buch rechts
1 2 3
:. Suchergebnisse
Staré evropské umení : Sbírky Národní Galerie v Praze, Šternberský Palác.

Kotalík, Jití und Jirí Mašín:

Staré evropské umení : Sbírky Národní Galerie v Praze, Šternberský Palác. [úvod napsal Jirí Kotalík. Katalog zprac. pracovníci Sbírky starého umení Národní Galerie v Praze za vedení Jirího Mašína ...]. Národní Galerie <Praha>.

Vyd. 1., Praze : Národní Galerie, Praha, 1988. 214 S. : zahlr. Ill.,mit zahlr., teils farbigen Abbildungen auf Tafeln, 24 cm, gebundene Ausgabe, Leinen mit Original-Umschlag,


Zustand: geringe Lagerspuren, sehr gutes Exemplar, Text: Tschechisch ; Katalog stálé expozie 1, Národní Galerie <Praha>
Schlagworte: Staré evropské umení , Sbírky Národní Galerie v Praze, Šternberský Palác , Prag / Nationalgalerie / Europa / Kunst / Geschichte

Bestell-Nr.: 14648

Preis: 14,98 EUR
Versandkosten: 2,30 EUR
Gesamtpreis: 17,28 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Paypal

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Versandkostenfrei nach DE ab 150,00 EUR<br/>Bestellwert bei diesem Verkäufer.
Versandkostenfrei nach DE ab 150,00 EUR
Bestellwert bei diesem Verkäufer.
Staré Mesto. Velkomoravsy Velehrad.

Hruby, Vilém:

Staré Mesto. Velkomoravsy Velehrad. Monumenta archaeologica Tomus 14.

Praha : Nakladatelství Ceskoslovenské Akademie ved, 1965. 467 S. : mit Abb., LX Taf.; 2 gef. Kt. Originalleinen mit Schutzumschlag.


Aus dem Nachlass von Michael Richter. Ecken bestossen. Umschlag stärker berieben, sonst gutes Exemplar. - Mit deutscher Zusammenfassung. - Autor vydal v roce 1955 v NCSAV v této edici Mo-numenta archaeologica (jato III. tomus) práci Staré Mesto - Velkomoravské pohrebište ,,Na valach", která prinesla ve své první cásti analysu nálezových objektu i predmetu z pohrebište i zkoumaného objektu jako cel mehr lesen ...

Bestell-Nr.: 979942

Preis: 98,00 EUR
Versandkosten: Inklusive
Gesamtpreis: 98,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-Card

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Versandkostenfrei nach DE<br/>bei diesem Verkäufer.
Versandkostenfrei nach DE
bei diesem Verkäufer.
Boj delníku na stavbách našich prvních železnic.

Polišenský, J. V., V. Vomácková und K. Novotný:

Boj delníku na stavbách našich prvních železnic.

Praha: SNPL, 1956. 133 S., broschiert.


Einband leicht berieben. Papierbedingt gebräunt. Mit handschriftlicher Geschenkwidmung von Polisensky für Karl Obermann. - V práci o boji delníku na stavbách našich prvních železnic v roce 1844 uložili si autori znacne nárocný úkol: prozkoumat a osvetlit tento boj v souvislosti s celkovou sociálne ekonomickou a politickou situací v našich zemích v první polovine minulého století. Svou práci oprel; mehr lesen ...

Bestell-Nr.: 26123

Preis: 13,50 EUR
Versandkosten: 3,00 EUR
Gesamtpreis: 16,50 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-Card

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Versandkostenfrei nach DE ab 60,00 EUR<br/>Bestellwert bei diesem Verkäufer.
Versandkostenfrei nach DE ab 60,00 EUR
Bestellwert bei diesem Verkäufer.
Svet v obrazech  07.zárí 1945 / 07.09.1945.

[1945.09.07 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech 07.zárí 1945 / 07.09.1945. Týdeník minsterstva informací. Císlo 9 / 1945.

1945. 16 stránek. Fotomontáz na obálce: "Slovenské národni povstání"


Slovenské povstání; výstavba Stalingradu; Cestí letci (RAF) zpet z Anglie v Praze; Benes a Janousek; CS rozhlas; Továrny a nové smery; Cesi zpet z koncentrákú do vlasti; Berlín: po totální sláve - totální pád; Trosky mesta a jeho budoucnosti?
Schlagworte: casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy Slovenské povstání; výstavba Stalingradu; Cestí letci (RAF) zpet z Anglie v Praze; Benes a Janousek; CS rozhlas; Továrny a nové smery; Cesi zpet z koncentrákú do vlasti; Berlín: po totální sláve - totální pád; Trosky mesta a jeho budoucnosti?

Bestell-Nr.: 25498

Preis: 25,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 31,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Svet v obrazech. 29.zárí 1945 / 29.09.1945.

[1945.09.29 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech. 29.zárí 1945 / 29.09.1945.

1945. 16 fotostránek. Fotomontáz: ruský a ceský voják.


Montgomery v Praze; Ceská vláda zasedá; Nové koreny cs. armády; Nové obrnené vozy, nové zbrane; Hamburský prístav po válce; Vinobraní na Morave;
Schlagworte: Montgomery v Praze; Ceská vláda zasedá; Nové koreny cs. armády; Nové obrnené vozy, nové zbrane; Hamburský prístav po válce; Vinobraní na Morave; casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy

Bestell-Nr.: 25501

Preis: 25,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 31,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Svet v obrazech - 7. listopad 1945 / 07.11.1945.

[1945.11.07 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech - 7. listopad 1945 / 07.11.1945. Týdeník ministerstva informací. Císlo 18 / 1945.

1945. 8 stránek s fotkami ruské revoluce, Lenina a rudé armády. Fotokoláz s Leninem a mapou Ruska.


7. litopad a Rská Revoluce; Aurora a "Zimní palác"; 28.výrocí Ríjnové Revoluce; Válka s Hitlerem; Stalin a jeho marsálové ve vzpomínkách a na fotkách; Benes & Stalin; Mezi textem "srcervoucí" básne od St.K.Neumanna, Fr. Hrubína, Fr. Halase v Vl. Holana.
Schlagworte: 7. litopad a Rská Revoluce; Aurora a "Zimní palác"; 28.výrocí Ríjnové Revoluce; Válka s Hitlerem; Stalin a jeho marsálové ve vzpomínkách a na fotkách; Benes & Stalin; Mezi textem "srcervoucí" básne od St.K.Neumanna, Fr. Hrubína, Fr. Halase v Vl. Holana. casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy

Bestell-Nr.: 25492

Preis: 25,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 31,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Svet v obrazech - 20.cervence 1945 / 20.07.1945.

[1945.07.20 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech - 20.cervence 1945 / 20.07.1945. Týdeník ministerstva informací. Císlo 5 / 1945.

1945. 16 stránek s fotkami. Fotografie od J.Fialy na obálce: "Mládez, predvoj budovatelské práce".


Svobodná Francie; Mládez v boji o Prahu; Mládez v Jugoslávii; Marsál Tito; Zena v novém Rusku atd.
Schlagworte: Svobodná Francie; Mládez v boji o Prahu; Mládez v Jugoslávii; Marsál Tito; Zena v novém Rusku atd.casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy

Bestell-Nr.: 25495

Preis: 25,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 31,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Svet v obrazech. 24. ríjna 1945 / 24.10.1945.

[1945.10.24 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech. 24. ríjna 1945 / 24.10.1945. Zvlástní vydání. "...dekret o zestátnení prúmyslu a bank dnes, 24. ríjna 1945 v 15.21h....

1945. 4 fotostránky. Fotokoláz podpisu.


Rarita "prvního" rádu!! Chronologický postup rozhodnutí od 14.IX.1945 az k pospisu 24.X.1945. Manupulace ministra prúmyslu B.KLausmana, ministrú Noska a Hály, ovlivnování komunistú (Ant. Zápotocký) odborárú, (Dr. Trncem) , má tím zacátek konce svobodného Ceskoslovenska.
Schlagworte: Rarita "prvního" rádu!! Chronologický postup rozhodnutí od 14.IX.1945 az k pospisu 24.X.1945. Manupulace ministra prúmyslu B.KLausmana, ministrú Noska a Hály, ovlivnování komunistú (Ant. Zápotocký) odborárú, (Dr. Trncem) , má tím zacátek konce svobodného Ceskoslovenska.casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy

Bestell-Nr.: 25506

Preis: 30,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 36,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Svet v obrazech. 6.ríjna 1945 / 06.10.1945.

[1945.10.06 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech. 6.ríjna 1945 / 06.10.1945.

1945. 16 fotostránek. Fotoobálka s Benesem a generálem Harmonem na Staromestském námestí.


Slovensko a Cechy; Prevzetí ceskoslovenského tankového sboru (v americké armáde) do svazku Cs. Armády; Výstavba Slovenska; Dukla - brána svobody; Boje v prúsmyku Dukla; Nás chléb - pekárny opet v provozu; Lázne v Piestanoch; Stalin a Den vítezství v Moskve; Atomová bomba: první snímky s Hirosimy a Nagasaki atd.
Schlagworte: Slovensko a Cechy; Prevzetí ceskoslovenského tankového sboru (v americké armáde) do svazku Cs. Armády; Výstavba Slovenska; Dukla - brána svobody; Boje v prúsmyku Dukla; Nás chléb - pekárny opet v provozu; Lázne v Piestanoch; Stalin a Den vítezství v Moskve; Atomová bomba: první snímky s Hirosimy a Nagasaki atd. casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy

Bestell-Nr.: 25503

Preis: 25,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 31,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
Svet v obrazech . 14.prosince 1945 / 14.12.1945.

[1945.12.14 - Svet v obrazech.] -

Svet v obrazech . 14.prosince 1945 / 14.12.1945. Týdeník ministerstva informací. Císlo 23 / 1945.

1945. 8 stránek s mnoha fotkami. Foto Marie Glázrové od K.Ludwiga na titulním listu.


Anglie, konec války a jeho letectvo; Benes a nový sport; Karel Polácek a Terezín; Výstavy v "Mánesu" v rocích 1907-1938; Prazské povstání a jeho hrdinové: Prazská policie; CSL-letectvo v Anglii; Czechoslovaks-Air-Force; KZ-Dachau; MKonec Mussoliniho a Clara Petacci atd.
Schlagworte: Anglie, konec války a jeho letectvo; Benes a nový sport; Karel Polácek a Terezín; Výstavy v "Mánesu" v rocích 1907-1938; Prazské povstání a jeho hrdinové: Prazská policie; CSL-letectvo v Anglii; Czechoslovaks-Air-Force; KZ-Dachau; MKonec Mussoliniho a Clara Petacci atd. casopis z roku narození, denník, narozeniny, dar k narozeninám, staré noviny,casopiy

Bestell-Nr.: 25493

Preis: 25,00 EUR
Versandkosten: 6,00 EUR
Gesamtpreis: 31,00 EUR
In den Warenkorb
Angebotene Zahlungsarten: Vorauskasse, Rechnung, Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
PaypalEuro-Card, Master-CardVisa-CardAmerican ExpressDiners Club

 
Transparente Bestellabwicklung - Verkäufer nutzt Order-Control - klicken für mehr Information
1 2 3
Meine zuletzt angesehenen antiquarischen und neue Bücher
    Noch keine antiquarischen bzw. neuen Bücher angesehen.
Meine letzten Buch Suchanfragen

© 2003 - 2012 by whSoft GmbH
Entdecken Sie außerdem: Antiquariatsportal · Booklink · Buchhai - Bücher Preisvergleich · Master-Yachting Yachtcharter